Janny en Rens Willemsen en Rany Loef hopen de komende maanden nog veel klanten te mogen begroeten (Foto: Carla Droste)
Janny en Rens Willemsen en Rany Loef hopen de komende maanden nog veel klanten te mogen begroeten (Foto: Carla Droste)

Dukson Mode sluit de deuren

ZEVENAAR – Na 44 jaar komt er een einde aan een vertrouwd modeadres in Zevenaar. Kledingzaak Dukson Mode sluit op 1 oktober 2026 definitief de deuren. Begin juli start de grote opheffingsuitverkoop met aantrekkelijke acties en hoge kortingen.

Door Carla Droste

Met gemengde gevoelens nemen eigenaren Rens en Janny Willemsen afscheid van hun winkel en hun trouwe klantenkring. “Wij hebben altijd met heel veel plezier gewerkt”, vertellen zij. “Vooral het contact met onze klanten zullen we missen.” De beslissing om te stoppen heeft meerdere redenen. Naast het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd speelt ook de gezondheid van Rens een rol. “We gaan het rustiger aandoen en dat is ook een mooi vooruitzicht”, aldus Rens.
Wat ooit begon als een kleine fabriekswinkel bij de breifabriek van Rens’ vader in Herwen, groeide uit tot een begrip in de regio. In 1979 trad Rens toe tot het familiebedrijf. Drie jaar later verhuisde de winkel naar bedrijventerrein Hengelder in Zevenaar, waar het assortiment werd uitgebreid met dames- en herenkleding. Sinds 1989 staan Rens en zijn vrouw Janny samen aan het roer van Dukson Mode.
Persoonlijk advies en een vertrouwde sfeer zorgden voor een hechte band met klanten uit de hele regio. "De mensen die hier komen willen de kleding passen en voelen", zegt Janny. "Die persoonlijke benadering is altijd onze kracht geweest.” Veel klanten komen al decennialang in de winkel.
Ook het personeel bleef Dukson trouw. Het verloop was klein en meerdere medewerkers werkten tientallen jaren in de zaak. Zo vierde verkoopmedewerker Rany Loef onlangs haar 25-jarig jubileum.
Bezoekers werden in de winkel niet alleen begroet door vaste gezichten, maar ook door papegaai Lorita, jarenlang de kleurrijke mascotte van Dukson. De vogel staat zelfs afgebeeld in het logo. Toen Lorita vorig jaar overleed, was ze 60 jaar oud.

Leegverkoop

Tot 1 oktober blijft de winkel geopend en kunnen klanten rekenen op de vertrouwde service. Vanaf juli wordt de laatste voorjaarscollectie stap voor stap opgeruimd. Standaardartikelen worden tijdelijk nog aangevuld, maar voor de rest geldt: op = op. “We willen deze laatste periode op een mooie manier afsluiten”, zegt Rens. “We hopen nog veel klanten te mogen begroeten en willen iedereen bedanken voor het vertrouwen in al die jaren.”