Yellofox
Yellofox Foto:

Yellofox brengt Americana-dromen naar Zevenaar

Algemeen

ZEVENAAR - Op zaterdag 21 februari treedt de hedendaagse Americana-band Yellofox op in Muziekcafé De Lantaern in Zevenaar. Een avond vol verhalen, dromen en muziek met een heerlijk jaren-zeventiggevoel.

Yellofox neemt het publiek mee op een muzikale roadtrip door Amerika – folky, groovy en vol goede energie. “Onze shows zijn een mix van hoge energie en een warme, intieme sfeer”, aldus de band. “We vertellen verhalen, laten mensen dromen en dwalen.” En dat is precies wat Yellofox doet: verhalen vertellen die je meeslepen, gezongen met kenmerkende meerstemmige harmonieën.

De muziek is beïnvloed door songwriters uit de jaren ‘60 en ‘70, maar ook door hedendaagse artiesten zoals Bonnie Prince Billy, Eels, The Barr Brothers en Fleet Foxes. Wat opvalt zijn de onconventionele instrumenten: cello (met een vleugje Nick Drake), viool, contrabas en gitaar creëren samen het unieke Yellofox-geluid.

De band werkt momenteel aan een nieuw album met de werktitel The Secret of Being Kind, samen met producer Martijn Groeneveld. Yellofox noemt zichzelf de ‘Dreamers Society’ – een uitnodiging aan iedereen die gelooft dat er nog dromen zijn om voor te vechten.

.Kaarten à € 15 zijn te koop via www.delantaern.nl/agenda of telefonisch te reserveren via 06 40 54 24 23. Aanvang 20.30 uur. De Hooge Bongert 3 in Zevenaar.