
Open Podium in Muziekcafé De Lantaern Zevenaar
AlgemeenZEVENAAR - Zaterdag 10 oktober 2026 is er weer Open Podium in Muziekcafé De Lantaern in Zevenaar met twee swingende coverbands. Het wordt een avond waar je luidkeels kunt meezingen en al je favoriete hits voorbijkomen.
Als eerste treedt Popjandorie op. Deze energieke coverband is inmiddels een veteraan op het podium van De Lantaern en speelt hits van de jaren 70 tot nu. Van pakkende covers en tijdloze klassiekers tot swingende rocknummers en heerlijke popsongs. En niet te vergeten de guilty pleasure songs die iedereen moeiteloos mee kan zingen. Een feest van herkenning voor alle leeftijden. Opgericht in 2008, de band heeft een sterke formatie en brengt hun muziek met aanstekelijk enthousiasme, zodat je niet stil kunt blijven zitten.
De tweede helft van de avond neemt Explicit Content voor zijn rekening. Deze coverband uit de omgeving van Olburgen is ontstaan na Niesselt Valley Pop 2015 waar diverse muzikanten in wisselende samenstelling speelden. Sindsdien is de band een hecht collectief geworden en heeft een eigen geluid ontwikkeld. Ze spelen covers uit de jaren 70 tot de 2000s. Herkenbare pop/rock met een hoog ‘oh ja’- en meezinggehalte. Van Abba tot De Dijk en van Blondie tot Nickelback.
De Open Podiumavonden in Muziekcafé De Lantaern zijn altijd gratis toegankelijk. Aanvang 20.30 uur. De Hooge Bongert 3 in Zevenaar. Meer informatie op www.delantaern.nl.