Kandia noord
Kandia noord Foto: IVN de Oude IJsselstreek

Struintocht door Kandia-Noord met gidsen van IVN

Algemeen

GROESSEN - IVN regiowerkgroep de Liemers organiseert op 29 augustus een struintocht door natuurgebied Kandia-Noord bij Groessen. De tocht is gratis en ook geschikt voor kinderen.

Wie denkt dat een klein natuurgebied weinig te bieden heeft, komt bedrogen uit. Kandia-Noord herbergt stromend water, prachtige poelen én een moeras met een echte beverburcht. Gidsen van IVN regiowerkgroep de Liemers leiden bezoekers door dit gevarieerde gebied. Onderweg is er kans om een ree of een zeearend te spotten.

Deelnemers verzamelen op zaterdag 29 augustus om 14:00 uur bij het beeld van de Mammoet aan de Kandiadijk in Groessen, bereikbaar via Vossendel. IVN adviseert stevige wandelschoenen of laarzen te dragen en een verrekijker mee te nemen.