Drie dagen kermis in Oud-Zevenaar
AlgemeenOUD-ZEVENAAR - Schutterij St. Anna organiseert van 21 tot en met 23 juni haar jaarlijkse kermis in Oud-Zevenaar. Drie dagen lang staan muziek, traditie en ontmoeting centraal. Iedereen is welkom.
De kermis begint op zondag 21 juni met een traditionele processie vanuit de St. Martinuskerk. Vanaf 17.30 uur vindt bij het Schuttersgebouw het prijs- en koningsschieten plaats. Daarbij wordt bepaald wie koningspaar Bart en Lonneke en jeugdkoning Glenn opvolgen — of dat zij hun titel verlengen. Na de bekendmaking speelt Partyband Summerland, die gedurende alle drie de kermisdagen optreedt.
Op maandag 22 juni brengt de schutterij een traditioneel bezoek aan het nieuwe koningspaar. Daarna gaat het feest verder in het Schuttersgebouw, met muziek en gezelligheid.
Een bijzonder hoogtepunt is het Kermistreffen op dinsdag 23 juni. De kinderen van IKC St. Martinus trekken samen met Schutterij St. Anna, Schutterij EMM Ooy en de muziekverenigingen onder muzikale begeleiding van de school naar het plein bij de St. Martinuskerk. Daar worden de schuttersvlaggen gehesen, gevolgd door een vendelhulde en een defilé.
Op het buitenterrein zijn onder meer een schietsalon, boksbal, snoepkraam en snackwagen aanwezig.
Het volledige programma staat op www.schutterijstanna.nl.