Gelderse Poort Wandeltocht over dijken en polders

Algemeen

PANNERDEN - Op 6 en 7 juni organiseert het Toeristisch Informatie Centrum ‘t Gelders Eiland de jaarlijkse Gelderse Poort Wandeltocht. Wandelaars kiezen uit routes van 5 tot 40 kilometer door het groene, waterrijke Gelders Eiland.

Het Activiteitenteam van het TIC organiseert de tocht onder auspiciën van de Koninklijke Wandelbond Nederland. Deelnemers kunnen kiezen uit vijf afstanden: 5, 10, 15, 25 en 40 kilometer. Alle routes zijn uitgepijld en voeren over dijken, door polders en langs oude rivierstrangen, met ruime vergezichten.

De langste route van 40 kilometer omvat ook een kort uitstapje naar de Eltenberg, net over de grens met Duitsland. Die heuvel biedt uitzicht over de omgeving.

Beide dagen kunnen deelnemers starten tussen 7.00 en 13.00 uur. Het startpunt is café/zaal De Dijk aan de Kerkstraat 6 in Pannerden. Deelname kost € 4- voor leden van de wandelbond en € 5- voor niet-leden.