Lezing fietsstoere Gerda Marsman bij BOZ
AlgemeenZEVENAAR - De Belangenvereniging Ouderen Zevenaar organiseert op maandag 2 juni een lezing van avonturier en fotografe Gerda Marsman. Ze vertelt over haar fietstochten door verre landen en neemt haar fiets met alle bepakking mee.
Marsman, geboren in 1963 en opgegroeid in Dalfsen, nam in 2004 een ingrijpend besluit: ze gaf haar baan als sportmasseur op, verkocht haar huis en vertrok op de fiets voor een tocht van twee en een half jaar door Australië. Sindsdien volgden nog vele verre reizen per fiets.
Tijdens de lezing, getiteld ‘Marsmannetje op de fiets’, vertelt ze haar verhaal met humor en begeleidt dat met foto’s. Ze kreeg de vrije keus om te vertellen over Japan of over IJsland.
De lezing vindt plaats in Ons Huis, Dr. Honigstraat 3 in Zevenaar, en begint om 14.00 uur. De bijeenkomst is ook toegankelijk voor niet-leden.
Entree: BOZ-leden betalen € 3,00 per persoon, niet-leden € 5,00 per persoon.