Opening nieuwe winkels en mini foodtruckXperience in het centrum van Zevenaar
AlgemeenZEVENAAR - Zaterdag 6 september is het vierdubbel feest in het centrum van Zevenaar. Op het Raadhuisplein organiseren de centrumondernemers van Zin in Zevenaar een mini FoodtruckXperience met diverse foodtrucks en livemuziek. Daarnaast wordt Pilates Studio Reform Me en salon La Belle du Jour aan het Raadhuisplein officieel geopend en viert Expert Kranenburg de opening van de verbouwde winkel.
Volop gezelligheid, lekker eten en drinken en vermaak dus. Tussen 12.00 uur en 18.00 uur kunnen bezoekers tijdens de mini foodtruckXperience op het Raadhuisple genieten van lekker Thais eten, slowcooking- en barbecuegerechten van Stadsbruncherie De Groen en heerlijke saté van Saté bar Barong. Livemuziek wordt verzorgd vanuit een als podium dienstdoende open caravan door onder andere Marty Reyes.
Daarnaast wordt zaterdag ook de Pilatesstudio Reform Me om 11.00 uur feestelijk geopend. Op het Raadhuisplein verzorgen zij lekkere smoothies, mag je een kijkje nemen in de studio aan het Raadhuisplein en hebben ze mooie openingsacties op het gebied van movement en self care.
Zaterdag viert ook Expert Kranenburg aan de Grietsestraat de verbouwing van hun winkel. De winkel is verder vergroot om een nog groter assortiment aan te kunnen bieden. Van 11.00 uur tot 17.00 uur staat hier de Barista voor je klaar voor een lekkere koffie en zijn er speciale openingsacties.
Ook Huidverzorgingssalon La Belle du Jour is op zaterdag 6 september voor het eerst open.
Al met al dus een feestelijke dag in Zevenaar. Centrummanager Kjeld Vosjan over komende zaterdag: “We willen het nieuwe culturele en verenigingsseizoen graag feestelijk openen en onze inwoners na de vakantie weer welkom terug heten. De scholen zijn weer begonnen, competities zijn hervat en het culturele seizoen gestart, dat vraagt om een klein feestje. Daarnaast wordt er door ondernemers en eigenaren geïnvesteerd in het centrum, zoals de opening van Reform Me en La Belle du Jour en de verbouwing van Expert Kranenburg. Daar zijn we heel blij mee en ook dat mag zeker gevierd worden!”