Sfeervol Fort Pannerden.
Sfeervol Fort Pannerden.

Fort Pannerden maakt zich op voor kerst

Algemeen

DOORNENBURG - Begin december is Fort Pannerden in kerstsferen gebracht, dat in het weekend van zaterdag 21 en zondag 22 december goed te proeven is.

Op zaterdag zal er een vuurkorf branden en worden er vanaf 12.00 uur marshmallows en broodjes gebakken. En uiteraard mag de warme chocomel en Glühwein niet ontbreken. Op zondag zijn er van 12.30 tot 16.00 uur midwinterhoornblazers op het fort die heel duidelijk van zich laten horen. Uiteraard zal op beide dagen de kerstman niet ontbreken die graag met iedereen op de foto wil.

Zoals gewoonlijk bieden we in de kerstperiode voor de kinderen weer een extra zakken speurtocht aan. De route van deze ‘lichtjestocht’ door het fort is sfeervol gemarkeerd met lichtjes. Ook zijn er de bekende soldatenspelletjes te spelen. Dit kan op zaterdag 21, vrijdag 27, zondag 29 december en op vrijdag 3 en zaterdag 4 januari 2025.

Het fort is in de kerstperiode gesloten op de maandag en beide kerstdagen en op oudjaars- en nieuwjaarsdag. Volg alle actuele berichten op www.fortpannerden.eu.

Kunst op Fort Pannerden

Tijdens de kerstvakantie en de periode daarna kun je op het Fort weer genieten van beeldende kunst. Er is werk te zien van drie kunstenaars die deel uitmaken van het Kunstcollectief Gelderse Poort. 

Op zondag 22 december wordt om 14.30 uur de expositie geopend door Dorothea van de Velden, bestuurslid van stichting Fort Pannerden. Verder is er muzikale ondersteuning door Saranne, zij speelt neder-americana. 

Om het fort verder te verkennen laten de gidsen van Fort Pannerden u graag alle details van Fort Pannerden zien, er worden meerdere rondleidingen op een dag gegeven. Liever zelf op pad? Neem de audiotour ‘Fortverhalen’ mee, doe de puzzeltocht ‘Expeditie Pannerden’ of speel het escaperoomspel ‘Elements’. Een kanondemonstratie behoort ook tot de mogelijkheden. Geniet van het uitzicht over de rivieren vanaf het dak en sluit de dag af in ons restaurant.

Met de Museumkaart is de toegang gratis (behalve een toeslag voor het Elementsspel).
Fort Pannerden
Waaldijk 1
6686 MV Doornenburg
www.fortpannerden.eu