
Inloopavond plan Slenterweg in Ooy
AlgemeenZEVENAAR - De projectontwikkelaars RGO (bestaande uit Roosdom Tijhuis, BPD en Achmea Real Estate) en Van Campen Bouwgroep organiseren een inloopavond voor plan Slenterweg in Ooy.
Op het perceel aan de Slenterweg zijn de ontwikkelaars voornemens een woningbouwplan te ontwikkelen. In dit plan is ruimte voor circa honderd woningen voor verschillende doelgroepen. Het betreft sociale huurwoningen, betaalbare, middeldure en dure koopwoningen. Stedenbouwkundig Bureau ‘Atelier Dutch’ werkt momenteel in opdracht van de ontwikkelaars aan de stedenbouwkundige opzet van het plan. De gemeente Zevenaar is hier ook bij betrokken. Het plan sluit aan op de bestaande landschappelijke- en bebouwingsstrucuur van de omgeving en kenmerkt zich door het vele groen en deels autovrije straatjes waar onder andere ruimte is voor spelen en elkaar ontmoeten.
De ontwikkelaars organiseren deze inloopavond om de woningbouwplannen verder toe te lichten. Zij willen omwonenden en woningzoekenden graag in een vroeg stadium bij dit woningbouwplan betrekken. Uiteraard is er tijdens deze inloopavond ook ruimte om vragen te stellen, opmerkingen te maken en suggesties mee te geven. Op de inloopavond zijn vertegenwoordigers van de ontwikkelaars, Atelier Dutch en de gemeente Zevenaar aanwezig,
Bent u benieuwd naar de woningbouwplannen? Dan bent u op donderdag 23 mei tussen 19:00 – 20:30 uur van harte welkom in Zalencentrum Staring aan de Grietakkers 3 te Zevenaar. Het is niet nodig u vooraf aan te melden, het betreft een vrije inloop.
Roosdom Tijhuis, Jutestraat 8 Rijssen, www.roosdomtijhuis.nl - Van Campen Bouwgroep, Dr. Grashuisstraat 28-30 Zelhem,
www.vancampenbouwgroep.nl.